Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Secret Key Pamatovat si mne

Téma: Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců ago #76

  • piloun
  • Avatar uživatele piloun
  • Offline
  • Nováček
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
No tak to je asi něco špatně pokud může příspěvky odstraňovat někdo jiný než správce webu. chybí tu asi 6 příspěvků. Myslím že náčelník bude vědět oč jde... Od příspěvku 47 od Vasky chybějí ... Jestli že se příspěvky ukládají pod těmito čísly je to jasné.. Jako správce webu to určitě zjistíte, jsou tu jen tři témata kam se zapisovalo.... tohle jste myslím mohl zjistit aniž by jste se ptal tady na webu..
Netušil jsem že bych si měl moje příspěvky kopírovat pro dodání důkazu o praktikách které by se tu neměli stávat.
The administrator has disabled public write access.

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců zpět #77

  • ladas11
  • Avatar uživatele ladas11
  • Offline
  • Administrator
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Zdravím, souhlasím s panem Pilounem. Vše se rybářům jen zakazuje. X let se tam chodí na ryby a nikomu to do teď nevadilo, až do příchodu nového "vedení". Měli by být PRO rybáře a ne proti nim! Je jednoduché zakazovat. Občas zajdu na "Špínu" a nikdy jsem tam žádný závažný problém neviděl. Přijde mi to nefér vůči rybářům, kteří navštěvují toto místo řadu let. Spíše se koná více přestupků na "Teplé" u elektrárny.
The administrator has disabled public write access.
Následující uživatel poděkoval: piloun

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců zpět #78

  • piloun
  • Avatar uživatele piloun
  • Offline
  • Nováček
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
ladas11 napsal:
Zdravím, souhlasím s panem Pilounem. Vše se rybářům jen zakazuje. X let se tam chodí na ryby a nikomu to do teď nevadilo, až do příchodu nového "vedení". Měli by být PRO rybáře a ne proti nim! Je jednoduché zakazovat. Občas zajdu na "Špínu" a nikdy jsem tam žádný závažný problém neviděl. Přijde mi to nefér vůči rybářům, kteří navštěvují toto místo řadu let. Spíše se koná více přestupků na "Teplé" u elektrárny.
Děkuji za podporu. Jsem rád že to není jen můj názor ale jak jsem avizoval v příspěvku který byl záhadně smazán, je to názor více rybářů a doufám že se vyjádří více členů MO..
The administrator has disabled public write access.

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců zpět #79

  • Nafftak
  • Avatar uživatele Nafftak
  • Offline
  • Nováček
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Ano koukám, a opravdu chybějí.......... nejdůležitější je zachovat klid a rozvahu na všech frontách :-)............
Naprosto souhlasím s LADAS11, na tzv. Teplé se dějí neuvěřitelná porušení rybářského řádu, neustále někdo chytá z lávky atd....... Tam vidím k zákazu rybolovu 100m nad a pod jako důležitý zásah a ponechat jen lov z lodě, aby byla možnost pro vláčkaře v sezoně si 30 min zavláčet při splouvání. Mondi není takovej problém........ to, že někdo si občas odnese násadu více než je zdrávo je nemilé, ale akceptovatelné zlo vůči ostatním slušným rybářům kteří převažují. A navíc Mondi je za rohem každé RS a dle mého názoru se dá ohlídat důslednou kontrolou, která se rychle roznese po rybářích jako požár......... a ubude přestupků na akceptovatelnou míru..... Zatímco na "Teplé" chytá převážná část lidí jen pro maso a jedná se o velkou vodu kam se stahují nepoctivci v masovém měřítku..............................
The administrator has disabled public write access.
Následující uživatel poděkoval: piloun

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců zpět #80

  • piloun
  • Avatar uživatele piloun
  • Offline
  • Nováček
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
S problémy na teplé vodě se nedá než souhlasit... To je myslím daleko větší problém než chytání pod výpustí.. A i když jsem již avizoval že na výpust chodím málokdy, musím také potvrdit že žádné přestupky se tam neděli. Ale vedení má zřejmě jiné informace a určitě i ví kdo že to tam dělá neplechu. Jinak by to přece neřešili a opět mě mrzí že zmizela konverzace která tu byla a záhadně zmizela...Nafftak napsal:
Ano koukám, a opravdu chybějí.......... nejdůležitější je zachovat klid a rozvahu na všech frontách :-)............
Naprosto souhlasím s LADAS11, na tzv. Teplé se dějí neuvěřitelná porušení rybářského řádu, neustále někdo chytá z lávky atd....... Tam vidím k zákazu rybolovu 100m nad a pod jako důležitý zásah a ponechat jen lov z lodě, aby byla možnost pro vláčkaře v sezoně si 30 min zavláčet při splouvání. Mondi není takovej problém........ to, že někdo si občas odnese násadu více než je zdrávo je nemilé, ale akceptovatelné zlo vůči ostatním slušným rybářům kteří převažují. A navíc Mondi je za rohem každé RS a dle mého názoru se dá ohlídat důslednou kontrolou, která se rychle roznese po rybářích jako požár......... a ubude přestupků na akceptovatelnou míru..... Zatímco na "Teplé" chytá převážná část lidí jen pro maso a jedná se o velkou vodu kam se stahují nepoctivci v masovém měřítku..............................
The administrator has disabled public write access.

Zákaz rybolovu pod výpustí Mondi 7 roků 3 měsíců zpět #81

  • nacelnik
  • Avatar uživatele nacelnik
  • Offline
  • Administrator
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 2
Dobrý den,
chápu rozhořčení poctivých rybářů. přispěji tedy svým názorem jako řadového rybáře.
V případě že je tedy zakazování špatné a jak bylo napsáno jednoduché, pak tedy nemá smysl zakazovat a omezovat rybaření na "teplé", vždyť i tam jsou slušní rybáři, kteří to odnesou za ty špatné. Právě tam bylo již několik povolenek zadrženo a kontrola RS je tam často a bohužel se stane, že se stále RŘ porušuje, vlna jako požár se zde neosvědčila, bohužel. Také se zde "X" let rybařilo a nikdy to nikomu nevadilo.
Jáká cesta je tedy ta správná ? Rozhodování složité. ( myslím to v dobrém ;) )

Pokud se rozhlédnu po celém našem revíru, opravdu pěkném a oproti jiným revírům obrovském, kolik zde najdu omezení, zákazů k rybolovu ? Minimum vůči celkové rozloze. Nepočítám omezení vyhláškou města.
Myslím tedy že míst k rybaření je tady nepřeberné množství.
Omezení na "špíně" 50m je dle mého názoru minimálním zásahem vzhledem k velikosti revíru. Pokud je ale většinou rybářů vnímáno jako špatné, jistě nenajde dostatečné podpory a nebude schváleno. Je třeba si ale také uvědomit že s tím souvisí i další kroky, naopak umožnit rybaření na "špíně" v místě zahrádek, kde je tato voda také atraktivní. Pokud návrh nebude schválen, pravděpodobně se nic nestane ani s těmito pozemky. Je tedy na zváženou zda " obětovat " 50m za dalších cca 300m u zahrádek.
Nemyslím si že by MO chtělo škodit rybářům, správně řečeno -"vedení by mělo být pro rybáře a ne proti nim" . MO jde jen o to nastavit pro všechny stejná a neměnná pravidla, tak aby byl spokojený rybář i rybí obsádka.

Ps: " zachovat klid a rozvahu na všech frontách " - velice trefná poznámka a tato diskuze má v tomto případě opravdu smysl :) :) :)
The administrator has disabled public write access.
Vygenerováno za 0.232 sekund